KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893256
nr 1589 3256
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Vinter". Signerad. Olja på duk, 90x80cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
måndag 8 januari 2024
kl 19:56:28
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson